kosmetyka

Krem 24 godziny lifting Nowość!

Liquid Ice Lifting Cream - krem 24h liftingujący z komórkami macierzystymi - opakowanie 60 ml. Nowa kosmiczna technologia! Unikalny produkt wolny od konserwantów, z komórkami macierzystymi róży alpejskiej

 

 

Dostępność
Dostępny
Wysyłka w
48 godzin
Producent:
Kod produktu:
Ocena:
1 2 3 4 5 (Ilość ocen: 11)
Cena: 380,00 zł
sztuka

Liquid Ice Lifting Cream - krem 24h liftingujący z komórkami macierzystymi - opakowanie 60 ml

Unikalny produkt wolny od konserwantów, z komórkami macierzystymi róży alpejskiej i pyłem z kwarcu różowego, zapewnia podwójną efektywność podczas każdego stosowania i niezwykłe doświadczenie podczas używania. Nałożony krem podczas masażu zgęstnieje aby się potem rozpuścić.

Podwójny efekt stosowania - nawilżenie i odżywianie przez 24 godziny. Kosmetyk magicznie zamienia się bowiem w wysokiej jakości bogatą w minerały krystaliczną nawilżającą wodę, a wyselekcjonowane, wysoce aktywne składniki: kwarcu różowego, komórek macierzystych alpejskich róż, minerałów Morza Martwego i kompleksu liposomów składającego się z ekstraktów roślin przez 24 godziny czynią skórę głęboko nawilżoną i odżywioną.
Ta niesamowita linia produktów zawiera pył z kwarcu różowego, który tworzy naturalne, powtarzające się wibracje podczas nałożenia na skórę, pozwalając na ciągły i naturalny masaż skóry.

Kwarc różowy jest jednym z bardziej znanych i podziwianych kamieni. Jego kolor, lecznicze możliwości, związane z nim mity i legendy są niesamowite. To rzadki ziemski minerał. Wiele osób wierzy, że jest w nim zaklęta głęboka, duchowa moc lecznicza, sprawiająca, że ten kamień jest nie tylko kolejnym ładnym klejnotem. Mycie twarzy wodą z kwarcem różowym pozwala na zmniejszenie zmarszczek i utrzymanie skóry w doskonałej kondycji. 

Sposób użycia: na umytą skórę 2 x dziennie zaaplikować dostateczną ilość kosmetyku i masować skórę okrężnymi ruchami aż całkowicie się wchłonie.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Click Shop | Hosting home.pl