Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Sklep internetowy Kosmetyki z Izraela jako SPRZEDAWCA chroni prywatność KLIENTA. Zasady gromadzenia, przetwarzania i ochrony danych. określone są prawem

1/Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późniejszymi zmianami)
2/Ustawa z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późniejszymi zmianami)
3/ Rozporządzenie z dnia 29.04.2004 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024)
Każdy Klient ma prawo do modyfikacji, poprawiania lub usunięcia swoich danych osobowych za pośrednictwem
Panelu KLIENTA, po zalogowaniu się w sklepie SPRZEDAWCY. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.W przypadku braku akceptacji zmian KLIENT może zaprzestać korzystania z serwisu lub poprosić administrację sklepu o usunięcie konta.
4/ Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
Sklep został zanalizowany i dostosowany do polityki prywatności nowego unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) Korzystając z naszego sklepu przed 25 maja 2018 został przez Państwa zaakceptowany REGULAMIN sklepu który się nie zmienia, więc nie trzeba robić niczego nowego.
Informujemy więc że, administratorem Państwa danych osobowych jest firma Gardenhouse - Anna Kubat Produkty z Morza Martwego z siedzibą w Nadarzynie, ul. Jaworowa 61 wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem Regon 012324816, a Państwa dane są przetwarzane WYŁĄCZNIE w celu wysłania zakupionych w sklepie towarów i są przekazywane podwykonawcom takim jak firmy kurierskie i Poczta Polska. Dostęp do nich mają także na Państwa polecenie firmy obsługujące PŁATNOŚCI internetowe, banki, z których realizowane są przelewy na nasze konto oraz administrator platformy sklepowej z której korzystamy. W przypadku wystawiania faktur dostęp do danych ma również administrator platformy obsługującej nasz system księgowy. W każdym momencie możecie Państwo żądać wykazu firm za pomocą których prowadzimy swoją działalność. Dane które przetwarzamy wyłącznie w celu wysyłki to : adres, telefon oraz adres mailowy. Nie zbieramy Państwa danych w żadnym innym celu.

Jeśli jesteście Państwo zarejestrowani w sklepie i posiadacie hasło do swojego panelu klienta, w każdej chwili możecie zmienić lub usunąć swoje dane lub też je poprawić. Jeśli zakup jest jednorazowy, bez rejestracji, możecie Państwo napisać do nas na adres: info@kosmetykizizraela.pl lub info@kosmetyki-morzemartwe.pl z żądaniem usunięcia Waszych danych z bazy klientów zgodnie z polityką "prawa do zapomnienia"

 

 

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl