Częste pytania

Czy mogę uzyskać fakturę VAT na zakupiony towar?

Na każdy sprzedawany przez nas kosmetyk z Morza Martwego wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie fakturę VAT.Na etapie składania zamówienia (podawania danych odbiorcy) należy zaznaczyć w uwagach taką potrzebę i w opcję 'firma' wpisać numer NIP. Paragon i faktura w przypadku zakupu "za pobraniem" wystawiane są zgodnie z obowiązującym prawem podatkowym po otrzymaniu płatności.

Czy sprawdzę zawartość paczki przed uiszczeniem opłaty kurierowi?

Jest możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera ( opcja wysyłki), po opłaceniu dodatkowej kwoty ( za sprawdzenie) oprócz kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki. W przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności przy kurierze lub na Poczcie - jest on podstawą późniejszej reklamacji.

Czy to jest polski sklep?

|Tak, firma jest założona w Polsce i  przez polskiego obywatela. Więcej informacji w "o firmie"

Czy podane na stronie ceny są aktualne i ostateczne?

Informacje na stronach internetowych sklepu, zarówno dotyczące dostępności produktów z Morza Martwego jak i ich cen, są codziennie uaktualniane. Tak więc wszystkie ceny widoczne na naszych stronach są aktualne i ostateczne. Są cenami brutto. Ceny mogą się zmieniać ze względu na kurs waluty. Jeśli zmiany są tak dynamiczne jak w ostatnim roku staramy się wypośrodkować cenę aby nie narażać naszych Klientów na skokowe zmiany cen. Przy zakupach powyżej 1000 zł ceny można negocjować.

Chciałbym zapłacić przelewem za zamówiony towar, proszę o podanie mi numeru konta, na które mam przelać należność?

Informacje o numerze konta wysyłane są w chwili zamówienia w postaci Faktury Pro Forma wysyłanej do Państwa mailem po akceptacji zamówienia.
Przesyłka zostanie wysłana gdy należność wpłynie na nasze konto lub jeśli Klient sobie życzy - za pobraniem.

Bezpieczeństwo

Klient realizujący zakupy w naszym sklepie ma zawsze gwarancję bezpieczeństwa zarówno w kwestii jakości towarów, jak i danych osobowych. Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, jakie są w tej chwili dostępne. Paczki wysyłamy, jak tylko należność za zamówienie jest zaksięgowana na naszym koncie lub za pobraniem. Sprzedajemy produkty z Morza Martwego wysokiej jakości. Gwarantujemy ich wysoką jakość i udzielamy dokładnych informacji odnośnie naszej oferty.

Są wątpliwości ? Prosimy o kontakt: info@kosmetyki-morzemartwe.pl, lub tel. 500 109 219

 

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl